Ponožky a pančuchy

DEVA dámske podkolienky 60 den, šedá

5,90€ Bez DPH: 4,92€

Elegantné podkolienky s čiernymi a striebornými, melanžovými diamantmi, ktoré vytvárajú mimoriadne originálnu kompozíciu. Ak hľadáte teplo a pohodlie a zároveň štýlový spôsob, ako spestriť svoj stylin..

ELSA dámske podkolienky 60 den, šedá

5,90€ Bez DPH: 4,92€

Tieto podkolienky Elsa pripomínajú teplo a útulnosť, škandinávsky dizajn a kúzlo zimnej krajiny zázrakov. Po rokoch sa opäť vraciame k obľúbeným 3D vzorom našich klientov, z ktorých sa dajú vykúzliť s..

FIORE silonkové ponožky CHECK TWICE 20 den, hrdzavočerveno-tyrkysová

3,90€ Bez DPH: 3,25€

Milujeme premiéry, filmové aj módne, ktoré prinášajú niečo výnimočné! Klasické, ale prekvapivé, ako kombinácia farieb, tyrkysovej a hrdzavočervenej v našich najnovších kockovaných ponožkách. Pozri sa ..

FIORE silonkové ponožky s bodkami BUBBLE GUM 20 den, telová

3,90€ Bez DPH: 3,25€

Vzorované priehľadné ponožky s jemným lemom a vystuženou špičkou. Vyrobené v 3D technológii, z najkvalitnejších priadzí pokrytých pre vyššiu trvanlivosť.Roztomilé ponožky s pastelovými ružovými puntík..

FIORE silonkové ponožky vzorované AMALIA, ružová

3,20€ Bez DPH: 2,67€

Vzorované, priehľadné ponožky s jemným lemom a extra vystuženou špičkou. K dispozícii v dvoch farebných prevedeniach - telová a ružová.Fuchsia svet v kontraste s jemným leopardím čiernym vzorom zaujme..

FIORE silonkové ponožky, BALLATA

3,90€ Bez DPH: 3,25€

Tieto očarujúce pastelové ponožky s nariaseným lemom sú ideálnym doplnkom k športovej alebo elegantnej obuvi.35 DENzloženie: 81% polyamid, 19% elastan.veľkosť: UNI - univerzálny..

HO HO HO - sada 3 modelov ponožiek

15,90€ Bez DPH: 13,25€

Pozrite si našu jedinečnú kolekciu ponožiek pre tento špeciálny, sviatočný čas. Už vidíte prvú hviezdu medzi voňavými stromčekmi? Cítite, ako krásne vonia ovocie imela. Alebo sa možno rozhodnete pre p..

Kompresné pančuchy COMFORT FIRM 20 den, púdrová

10,90€ Bez DPH: 9,08€

Špeciálne podporné pančuchové nohavice vyrobené z priadze LYCRA® ENERGIZE, ktoré poskytujú pevnú, odstupňovanú kompresiu 11-14 mmHg v celej dĺžke.Podporujú krvný obeh a zabraňujú opuchom, ktoré úľavu ..

MODERN VINTAGE pančuchy 30 den, čierna

9,50€ Bez DPH: 7,92€

Výrazný vzor pepita pritiahne pozornosť k vašim nohám. Je zložená z hladkých materiálov vo výrazných aj jemne tlmených farbách. Farby stylingu závisia od toho, či chcete dosiahnuť výrazný, rozhodujúci..

Pančuchy BLIND DATE 15 den, čierna

7,90€ Bez DPH: 6,58€

Láska nás nájde mnohými rôznymi a neočakávanými spôsobmi. Niekedy je to len „prevrat v kaviarni“. Niektorí nájdu svojho spolužiaka s aplikáciou mobilného telefónu. Dnes sa však cítime ako slepí rande...

Pančuchy FLOWER POWER 08 den, telovo-ružová

7,90€ Bez DPH: 6,58€

Jemné a sladké, ale aj ohromujúce kvety boli vždy symbolom dialógu, sily a mieru. Mimoriadne ženské, éterické a trochu bláznivé ako každý z nás. Je dobré, keď nás obklopujú, kvety sú život. Nezabudnit..

Pančuchy NEON SPRINKLE 15 den, púdrová

7,90€ Bez DPH: 6,58€

Na záver povzbudzujúca jar! Ušetrí nám žiaden dážď alebo farby. Spájame ich do našej neónovej mrholenia. Vyberte si čierne alebo biele pozadie. Čas na osvieženie!Vzorované, číre pančuchy vyrobené z le..

Zobrazenie 1 až 12 z 22 (2 stránok)