Ponožky a pančuchy

DEVA dámske podkolienky 60 den, šedá

5,90€ Bez DPH: 4,92€

Elegantné podkolienky s čiernymi a striebornými, melanžovými diamantmi, ktoré vytvárajú mimoriadne originálnu kompozíciu. Ak hľadáte teplo a pohodlie a zároveň štýlový spôsob, ako spestriť svoj stylin..

ELSA dámske podkolienky 60 den, šedá

5,90€ Bez DPH: 4,92€

Tieto podkolienky Elsa pripomínajú teplo a útulnosť, škandinávsky dizajn a kúzlo zimnej krajiny zázrakov. Po rokoch sa opäť vraciame k obľúbeným 3D vzorom našich klientov, z ktorých sa dajú vykúzliť s..

FACES pančuchy 30 den, čierna

9,50€ Bez DPH: 7,92€

Tváre, z ktorých o iných čítame najviac, prejavujú emócie. Každý deň ich míňame stovky v dave na ulici alebo pri interakcii na sociálnych sieťach. Náš projekt je ako obraz, v ktorom odrážame, ako vyze..

FIORE silonkové ponožky bodkované VIRGINIA, čierne

5,50€ Bez DPH: 4,58€

Veľkolepé bez limitov a tak jemné. Veľké čierne bodky. Vzorované, transparentné ponožky s netlakovým pásom a extra vystuženou špičkou.20 DENobsah vlákniny: 27% polyamid, 5% elastan, 68% polipropylén..

FIORE silonkové ponožky CHECK TWICE 20 den, hrdzavočerveno-tyrkysová

3,90€ Bez DPH: 3,25€

Milujeme premiéry, filmové aj módne, ktoré prinášajú niečo výnimočné! Klasické, ale prekvapivé, ako kombinácia farieb, tyrkysovej a hrdzavočervenej v našich najnovších kockovaných ponožkách. Pozri sa ..

FIORE silonkové ponožky s bodkami BUBBLE GUM 20 den, čierna

3,90€ Bez DPH: 3,25€

Vzorované priehľadné ponožky s jemným lemom a vystuženou špičkou. Vyrobené v 3D technológii, z najkvalitnejších priadzí pokrytých pre vyššiu trvanlivosť.Roztomilé ponožky s pastelovými ružovými puntík..

FIORE silonkové ponožky s bodkami BUBBLE GUM 20 den, telová

3,90€ Bez DPH: 3,25€

Vzorované priehľadné ponožky s jemným lemom a vystuženou špičkou. Vyrobené v 3D technológii, z najkvalitnejších priadzí pokrytých pre vyššiu trvanlivosť.Roztomilé ponožky s pastelovými ružovými puntík..

FIORE silonkové ponožky SPICY 15 den, pudrovo-červeno-čierna

3,90€ Bez DPH: 3,25€

Neustále chutíte život, máte radi kuchyne, príchute a arómy zo vzdialených krajín? Svoju štylizáciu môžete okoreniť aj pomocou pikantných ponožiek, ktoré pripomínajú korenie orientu. Tento model je do..

FIORE silonkové ponožky vzorované AMALIA, ružová

3,20€ Bez DPH: 2,67€

Vzorované, priehľadné ponožky s jemným lemom a extra vystuženou špičkou. K dispozícii v dvoch farebných prevedeniach - telová a ružová.Fuchsia svet v kontraste s jemným leopardím čiernym vzorom zaujme..

FIORE silonkové ponožky, BALLATA

3,90€ Bez DPH: 3,25€

Tieto očarujúce pastelové ponožky s nariaseným lemom sú ideálnym doplnkom k športovej alebo elegantnej obuvi.35 DENzloženie: 81% polyamid, 19% elastan.veľkosť: UNI - univerzálny..

FIORE silonkové ponožky, BIANCO

3,90€ Bez DPH: 3,25€

Transparentné lurexové ponožky s netlakovou páskou a extra vystuženou špičkou.Silonkové ponožky v retro štýle s priehľadným pozadím a strieborným leskom. Vystužená päta a špička v bielej farbe.20 DENm..

HO HO HO - sada 3 modelov ponožiek

15,90€ Bez DPH: 13,25€

Pozrite si našu jedinečnú kolekciu ponožiek pre tento špeciálny, sviatočný čas. Už vidíte prvú hviezdu medzi voňavými stromčekmi? Cítite, ako krásne vonia ovocie imela. Alebo sa možno rozhodnete pre p..

Zobrazenie 1 až 12 z 28 (3 stránok)