Doplnky

Hodinky POOLS so štrásom, ružové zlato

29,90€ Bez DPH: 24,92€

Moderné, ženské a očarujúce hodinky. S impozantným náramkom imitácie kože v módnom trblietavom vzhľade a nastaviteľnou sponou. Ciferník z ušľachtilého ružového zlata so trblietavými kamienkami a detai..

Kabelka Bernardo Bossi

29,90€ Bez DPH: 24,92€

Kabelka pre elegantný, ale aj ležérny vzhľad. Sofistikovaná taška vyrobená z kvalitnej, klamlivo originálnej imitácie kože s atraktívnymi vložkami v dizajne Leo. S dĺžkovo nastaviteľným odnímateľným r..

Kabelka HEINE, ružová

34,90€ Bez DPH: 29,08€

Očarujúca taška s neformálnym elegantným dizajnom. Moderný spoločník v originálnej imitácii kože v ležérnom tvare so zlatými kovovými prvkami. S nastaviteľným ramenným popruhom. Uzáver šnúrkou, vnútor..

Kabelka Heine, ťavia

44,90€ Bez DPH: 37,42€

Perfektný doplnok pre módne dokonalý vzhľad. Klamlivo originálna imitácia kože v konečnej scéne s módnym pleteným vzhľadom. Vyrobené z vysoko kvalitného syntetického materiálu s ozdobným kovovým krúžk..

Kabelka s nitmi HEINE

49,90€ Bez DPH: 41,58€

Štýlová a jednoducho nepostrádateľná. Vyrobená z kvalitnej, embosovanej imitácie kože v jemnom kovovom vzhľade. Špičkový tvar "shoperky" s kontrastnými kovovými gombíkmi vpredu a na rukoväti. Vonkajši..

Kabelka s ozdobnými nitmi, čierna

45,90€ Bez DPH: 38,25€

Kúsok, ktorý sa dokonale podieľa na vašom vzhľade. Kabelka s ozdobnými nitmi vyrobená z vysoko kvalitnej imitácie kože, reťazová rukoväť striebornej farby a ozdobné strapce. So skrytým zapínaním a nas..

Kožený opasok HEINE, hnedý

29,90€ Bez DPH: 24,92€

Ozdobný opasok vyrobený z vysoko kvalitnej kože so vzorom celoplošných kvetov. Kovová spona. šírka cca 3,6 cm..

Kožený opasok HEINE, petrolejová

44,90€ Bez DPH: 37,42€

Moderný stylingový doplnok vyššej triedy. Vyrobený z vysoko kvalitnej kože v módnom širokom tvare. Vynikajúce farebnéi efekty a ozdobnou kovovou sponou. šírka cca 6 cm..

Lakovaná "Clutch" kabelka, púdrová

24,90€ Bez DPH: 20,75€

Elegantný spoločník s ušľachtilou aurou. "Clutch" kabelka vyrobená z klamlivo originálnej imitácie v vzhľade lakovanej kože. Zvláštne zvýraznenie - šperk na "snap" uzáver s drahým, trblietavým kamienk..

Letná shopperka HEINE, oranžová

32,90€ Bez DPH: 27,42€

"Orange" je v tejto sezóne absolútne horúca farba a tak táto štýlová taška vyrobená z kvalitného, odolného plátna v módnom tvare shoppera osvieži vaše leto. Zvláštne zvýraznenie - prepracovaná výšivka..

Náramkové hodinky POOLS , ružové zlato

29,90€ Bez DPH: 24,92€

Krásne náramkové hodinky POOLS dodajú vášmu vzhľadu štýl. Trendy kúsok s dlhým filigránovým koženkovým náramkom v ušľachtilom kovovom vzhľade a nastaviteľnou sponou. Kovové puzdro z ružového zlata s d..

Náramkové hodinky POOLS , strieboná farba

29,90€ Bez DPH: 24,92€

Krásne náramkové hodinky POOLS dodajú vášmu vzhľadu štýl. Trendy kúsok s dlhým filigránovým koženkovým náramkom v ušľachtilom kovovom vzhľade a nastaviteľnou sponou. Strieborné kovové puzdro s dnom z ..

Zobrazenie 1 až 12 z 15 (2 stránok)