Čižmy

BIKER členkové čižmy s nitmi, čierna

49,90€ Bez DPH: 41,58€

Motorkársky štýl de luxe - kúsok ktorý musíte mať. Moderné členkové čižmičky z imitácie kože naozaj do každého outfitu. Očarujúci model s 3 ozdobnými prackami a trendovými cvočkami. Malé kovové Logo, ..

BUNKER kožené čižmy, čierne

79,90€ Bez DPH: 66,58€

Atraktívne a elegantné Bunker čižmy vyrobené z kozej napa kože. Špeciálne zvýraznenie - elastický driek z potiahnutého jemného syntetického materiálu s mimoriadnym vzhľadom s prešívaním a trojrozmerný..

BUNKER kožené čižmy, sivo-béžové

79,90€ Bez DPH: 66,58€

Atraktívne a elegantné Bunker čižmy vyrobené z kozej napa kože. Špeciálne zvýraznenie - elastický driek z potiahnutého jemného syntetického materiálu s mimoriadnym vzhľadom s prešívaním a trojrozmerný..

Bunker kožené topánky, fialovo-zlaté

55,90€ Bez DPH: 46,58€

Kožené členkové topánky, ktoré sú svojou fialovo-zlatou farbou nutnosťou tejto sezóny. Trendy v lesklej kravskej koži v efektívnom dizajne zvieracieho plameňa. Praktická elastická vložka so zlatými ko..

Čižmičky Nina New York

119,90€ Bez DPH: 99,92€

70. roky evokujúce členkové čižmičky. Bloková päta so striebornými kovovými pruhmi a koženými vložkami v rôznych farbách. Zips pre ľahký vstup. Flexibilná podrážka. výška cca 14 cm, šírka cca 20 c..

Čižmy s ozdobnými nitmi xyxyx, čierna

69,90€ Bez DPH: 58,25€

Extravagantné topánky v rokovom štýle! Trendový dizajn značky XYXYX vyrobený z klamlivo pravej napodobeniny kože s ozdobnými nitmi a ozdobnými remienkami so sponou na päte. Praktický zips na vnútornej..

Čižmy s riasením Heine, zlatá farba

49,90€ Bez DPH: 41,58€

Wow - s týmito štýlovými topánkami túžime po slávnostných dňoch, pretože tieto topánky zapôsobia! Vyrobené z vysoko kvalitnej, ušľachtilej textilnej látky. Pôsobivo krásny vďaka nápadne sa meniacemu v..

Členkové čižmičky vo vojenskom vzhľade xyxyx, olivová

69,90€ Bez DPH: 58,25€

Topánka, do ktorej sa zamilujete: s touto členkovou topánkou od XYXYX jednoducho nemôžete povedať nie. Vyrobené z falošnej pravej napodobeniny kože. Módny, moderný vojenský vzhľad s lesklými zlatými v..

Členkové čižmy "chelsea" s nitmi, merlot

39,90€ Bez DPH: 33,25€

Neodolateľný športový luxus má absolútny zmysel pre štýl. Moderné Chelsea členkové čižmy od Tamaris vyrobené z vysoko kvalitnej semišokoženej imitácie a ozdobnými nitmi a trendovou platformou. Jednodu..

Členkové čižmy so strapcami, čierne

65,90€ Bez DPH: 54,92€

Tieto moderné členkové topánky od XYXYX vyrobené z klamlivo pravej imitácie kože sú jedinečné. Žensky rafinovaný vzhľad so strapcami a ozdobným lemom. Špicatý tvar, elastické vložky na bokoch uľahčuj..

Členkové topánky Heine, sivá

59,90€ Bez DPH: 49,92€

Trendy s absolútnym štýlom. Kotníkové topánky navrhnuté z vysokokvalitnej tkanej textílie s módnym vzorom vtákov. Dekoratívne švy, zips na vnútornej strane. Nosenie pohodlného koženého / textilného in..

Členkové topánky xyxyx, čierne

75,90€ Bez DPH: 63,25€

Rockový model s dizajnérskym pôvabom! Kombinovateľné členkové topánky od xyxyx - ležérne a extravagantné na pohľad! Vyrobené z vysoko kvalitnej imitácie kože v matnom vzhľade napa. Skvelý dizajn s nas..

Zobrazenie 1 až 12 z 105 (9 stránok)